Máte volno k objednání?

Informace o volné kapacitě naleznete na stránce Volné místo


 

Kdy budete mít volné místo pro nového klienta?

To vím dopředu málokdy. Volné místo se uvolní vždy až po ukončení spolupráce s někým z dosavadních klientů. A spolupráce trvá v řádech měsíců a let.


 

Mohl byste mne zařadit do pořadníku?

Kdybych měl zřízen pořadník, dostal by se nový klient na např. devadesáté místo, což by při frekvenci uvolňovaných míst pozbývalo významu. Proto pořadník nevedu. Raději ponechávám příležitost objednat se na aktivitě každého jednotlivého zájemce, který si může skrze webovou stránku Volné místo zjistit, že se uvolnilo místo a ihned ve stanovený čas volat na telefon 73 99 22 815.


 

Chci objednat přítelkyni/syna/kamaráda...

To není možné. Vždy dodržuji pravidlo, abych se na spolupráci domlouval s konkrétním zájemcem osobně, od prvopočátku, tj. už od telefonního objednání. Myslíte-li na blaho svého blízkého a chcete mu pomoci, stačí, když mu otevřeně vylíčíte své přesvědčení, že by potřeboval psychoterapeutickou léčbu a předáte kontakt.


Jak se můžu objednat nebo s vámi alespoň kontaktovat?

Volejte prosím na telefon 73 99 22 815 od pondělka do čtvrtku mezi 12,15 až 12,45 hod. Jindy telefon nezvedám, abych se mohl plně věnovat klientům. Děkuji za pochopení.


Jak se psychoterapie hradí?
 

Ambulance je smluvním partnerem následujících zdravotních pojišťoven, které hradí péči:

Pojištěnci jiných zdravotních pojišťoven si musí péči hradit přímo.